در مقالات پیشین به بررسی معانی و تفاوت واژه های گریم داماد ( groom makeup ) و چهره آرایی پرداختیم. در مراسم ازدواج، عروس و داماد کانون توجهات هستند، با وجود تدارکات و سراسیمگی های این مراسم، خصوصا در روز برگزاری جشن، اغلب آقایان نیاز خود را برای داشتن چهره ای آراسته و درخور این مراسم، نادیده می گیرند. از دیگر موارد اهمیت گریم و آراستگی داماد، داشتن ظاهری زیبا و حذف رفله های ناخواسته در فیلم ها و عکس هایی است که توسط اشخاص آماتور و با دوربین ها و نورپردازی غیر حرفه ای مانند دوربین تلفن همراه و … تهیه می شود. خاطر نشان می کنیم که حتی بازیگران و چهره های سرشناس نیز قبل از عکاسی، از تکنیک های متعادل سازی بهره می برند.
گریم حرفه ای داماد

پاکسازی صحیح پوست، بکارگیری تکنیک های صحیح، استفاده از متریال متناسب با ویژگی های پوست، نقش به سزایی در دستیابی به آرایشی با دوام و با کیفیت خواهد داشت. برای جلب رضایت مشتری و خرسندی وی از خدمات ما، مشاوره و شناخت سلایق، خلق و خو و احترام به خواسته های او، بسیار مهم و ضروریست.

گریم صورت مردان باید با دقت و ظرافت و به دور از هر گونه اغراق و غلظت رنگ انجام شده و طراحی مدل مو و میکاپ وی باید متناسب با سن، آناتومی، نوع پوشش، نظر مشتری و … باشد. چهره هر کس نقاط ضعف و قوت خاص خود را دارد، این ویژگی می تواند یک بینی زیبا، موهایی خوش حالت یا گونه هایی برجسته باشد. با تکنیک سایه روشن، خطای دید ایجاد کرده و می توانیم ویژگی های مورد نظر در چهره فرد را برجسته یا کمرنگ نماییم.
هزینه گریم داماد

خدمات گریم داماد عموما در قالب پکیج هایی با قیمت های متفاوت ارائه می گردد.

نرخ خدمات این پکیج ها، بسته به درخواست مشتری می تواند متغیر باشد؛ اما بطور کلی می توان به پاکسازی پوست، طراحی و کوتاه کردن مدل مو، حالت دادن به مو و پشتیبانی مشتری، از چند روز قبل از مراسم تا پایان مراسم اشاره کرد.
آموزش گریم داماد فنی حرفه ای

در دوره متعادل سازی چهره مردانه که توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تالیف و تدوین شده است، می توانید مهارت انجام گریم تخصصی داماد را فراگرفته و مدرک رسمی و بین المللی این رشته را دریافت نمایید.

در این دوره شما با شناخت اصول متعادل سازی چهره مردانه، پاکسازی پوست و استفاده صحیح از مواد آرایشی خواهید توانست به توانایی انجام آرایشی با متناسب، با دوام و با کیفیت، دست یابید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست