سالن آرایشگاه مردانه نیوفیس در سال ۱۳۸۵ تاسیس شد . این آرایشگاه مردانه با هدف جذب آقایان در مرکز تهران اقدام به ارائه خدمات پیرایش مردانه در سطح عالی نمود.

هزینه آرایشگاه داماد بر عهده کیست

آرایشگاه مردانه و داماد نیوفیس

آرایشگاه مردانه نیوفیس که بعد از یک سال به عنوان محبوب ترین سالن پیرایش آقایان در مرکز تهران شناخته میشد یک قدم به جلو گام برداشت . این بار با اعزام پرسنل و آرایشگران خود به آکادمی های بین المللی و کسب تخصص در زمینه جدیدترین متد هیرکات و استایل مو ، مراقبت پوست و چهره پردازی داماد ساختار یک سالن آرایش داماد را در قلب تهران پایه گذاری کرد .

در ادامه با تجهیز آرایشگاه نیوفیس و با اعتبار نام این آرایشگاه مردانه توانست پر داماد ترین سالن تهران شود . آوازه و شهرت این آرایشگاه معروف در قدم سوم و در منطقه پاسداران به اوج خود رسید همکاری با آتلیه ها ، تشریفات ها ، گل فروشی ها ، تالارها و آرایشگاه های عروس باعث شد تا با رکوردهای بی نظیر سرویس های خود را به بیش از ۷۰۰۰ داماد ارائه دهد . رضایت بالای ۹۹% مشتریان آرایشگاه نیوفیس پشتوانه محکمی و ارزشمندی برای تیم با تجربه خانه داماد نیوفیس برای ادامه روند پیشرفت خود بود

آرایشگاه داماد شمال تهران

آرایشگاه داماد شمال تهران

اعتبار  برند نیوفیس ، متاسفانه برخی ها افراد را به فکر سوء استفاده از اسم این آرایشگاه معتبر مردانه کرده است . این روزها در نقاط مختلف تهران و شهرستان ها مغازه ها و سلمانی های مردانه به اسم نیوفیس فعالیت میکند . از این رو جهت شفاف سازی به مشتریان عزیز عرض میکنیم ما در تهران ۴ شعبه داریم و اطلاعات آنها در همین سایت موجود است بقیه لیست آرایشگاه های مردانه تهران و کرج و… که با اسم نیوفیس کار میکنند هیچ گونه ارتباطی به تیم ما ندارند و مجموعه نیوفیس هیچ گونه مسئولیتی در زمینه کیفیت ، قیمت ارائه خدمات ندارد

آرایشگاه مردانه نیوفیس در حال حاضر با شعب مختلف در غرب ، شرق ، شمال تهران اولین آرایشگاه مردانه زنجیره ای در ایران است که خدمات اصلاح و استایل مو ، شاداب سازی پوست ، خدمات گریم داماد را سطح کاملا لوکس و در سطح عالی ارائه میدهد . شعبه اصلی داماد سرای نیوفیس در محدوده شهرک غرب و سعادت آباد قرار دارد و شعب دیگر در محدوده تهرانپارس ، پاسداران ، فرمانیه تهران قرار دارد .

تلفن : ۴۴۲۰۰۱۰۳ – ۲۲۵۴۶۹۴۷ – ۸۸۳۲۳۶۰۸
تلفن مدیریت : ۰۹۱۲۳۰۱۹۲۴۳

آرایشگاه داماد و مردانه شاهکار تهران

شعبه غرب تهران – شعبه شرق تهران – شعبه شمال تهران

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست