خدمات دامادی در آرایشگاه مردانه چند ؟ قیمت آرایشگاه داماد و هزینه پکیج های اصلاح و کوتاهی مدل موی داماد و گریم داماد با توجه به نرخ پکیج های پوست ، مو و گریم صورت متغیر است

 

بسیار بسیار بهتر و واجب است که جهت کسب اطلاعات بیشتر و مفیدتر درباره گریم داماد به صورت حضوری تشریف فرما شوید تا چهره و موهای شما از نزدیک توسط آرایشگران دیده شود و در یک جلسه مشاوره رایگان تمام توضیحات اعم از مدت زمان کار،قیمت، کارهای لازم برای مو، گریم،پاک سازی ،… برایتان توضیح داده شود. لذا خواهشمند هستیم تنها به این توضیحات اکتفا نکرده و برای به دست آوردن کیفیت هرچه بهتر از خدمات گریم داماد ، چند روز قبل از مراسم به طور حضوری تشریف بیارید.

۱-کات و استایل مو: کوتاهی موها به نحوی‌انجام میشود که مو ها قابلیت حالت و فرم دادن به۳مدل مختلف یا بیشتر را به نحو عالی و مطلوب و متناسب با چهره و فرم سر و مراسم شمارادارا میباشد. لذا شما میتوانید در صورت داشتن چند مراسم از چند تنوع مدل مو و گریم داماد برخوردار شوید. یا در روزهای قبل از مراسم برای تست و فرم دهی تشریف بیارید و پس از آن در منزل از دوستان و آشنایان نظر سنجی بفرمائید و سپس مدل موی مورد مطلوب خود را برای مراسم انتخاب کنید. ضمنأ موهای کم پشت و خالی به وسیله تاپیک (تضمینی) پر شده و حالت داده میشود.

۲-پاک سازی پوست صورت: از ۳،۴ ماسک مختلف همراه با بخور صورت جهت پاک سازی جوش های مختلف صورت و لیفت پوست صورت استفاده میشود.

۳-گریم: قابل ذکر میباشد که مواد مصرفی برای گریم داماد از محصولات kryolan آلمان و grimas هلند میباشد که مخصوص گریم آقایان جهت متعادل سازی پوست صورت و‌از بین بردن جای لک،گودی زیر چشم، … استفاده میشود. در صورت تمایل میتوانید رنگ پوست مورد نظر خود را انتخاب کنید، به عنوان مثال برنزه کردن پوست صورت.وسایل و ابزار آلات و مواد های مصرفی از اجناس بسیار مرغوب آلمانی و هلندی مخصوص گریم آقایان میباشد و با استفاده از پودر فیکساتورکاملأ فیکس شده و دارای ماندگاری بسیار بالا میباشند. ضمن این که کسی متوجه نمیشود شما گریم کرده اید. لذا شما هم عکسها و فیلمهای بهتری از مراسم خود خواهید داشت و هم ظاهری شیک تر در مراسم خود.

۴- اصلاح صورت به وسیله ژیلت برای شش تیغ کردن و استفاده از ماشین و قیچی برای اصلاح ریش و ته ریش.

۵-وکس:جهت کندن موهای زائد گونه و گوش.

۶-تمیز کردن ابرو

۷-رنگ مو

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست